Halisinden Gıda Ansiklopedisi:Hakkında

Halisinden Gıda Ansiklopedisi sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Halisinden Gıda ve Sağlıklı Beslenme Ansiklopedisi sağlıklı gıdaları doğrudan üreticiden sofranıza ulaştıran Halisinden.com tarafından hazırlanan ve beslenme hakkında tüm önemli bilgileri kısa, öz ve anlaşılır şekilde bir araya getirmeyi hedefleyen bir bilgi merkezidir.

İnternette dağınık şekilde bulunan ve güvenilir ve tarafsız olup olmadığından emin olamadığınız bilgilerin aksine, gıda hakkında bilgileri doğru, kullanıcı dostu ve derli-toplu şekilde sizlere sunmayı hedefliyoruz.

Bu gıda ansiklopedisindeki tüm maddeleri size kolaylık sağlamak amacıyla 9 ana kategori altında topladık:


  • Bu özgün sağlıklı beslenme ve gıda bilgi bankasında verilen bilgilerin doğruluğu ve güncelliği hakkında elden gelen tüm çaba gösterilmiş ve gıdalar hakkında bir gıda mühendisinden, ürünlerin helalliği konusunda ise bir ilahiyatçıdan yardım alınmıştır. Bununla birlikte, eksik veya yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgiler ve sorularınız için halisinden@gmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.
  • Halisinden Sağlıklı Beslenme ve Gıda Ansiklopedisinde verilen bilgiler bilgilendirme amaçlı olup doktor önerisi değildir ve sağlığınızla ilgili her türlü mesele için uzman bir doktora başvurmanız önerilir. Buradaki bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerin tüm sorumluluğu ilgili kişilere aittir. Halisinden.com'un bir sorumluluğu yoktur.